עצמת המגבלה – נדב לוי

כמה מילים על נדב | נדב נולד עם שיתוק מוחין (CP), גדל והתחנך בקיבוץ מעגן שעל שפת הכינרת במסגרות החינוכיות הרגילות. סיים את לימודיו האקדמאיים במכללת עמק הירדן ואוניברסיטת בר אילן. החל משנת 2009 עובד בחברה מהמובילות במשק, כמנתח מערכות ומנהל פרויקטים. עוסק בספורט הישגי במקביל לעבודתו.
החל משנת 2009 שותף להקמת ענף הבוצ’ה בישראל, ענף פראלימפי ותיק אשר לא היה בישראל לפני כן. ענף ספורט זה מאפשר לשלב אנשים בעלי מוגבלויות קשות. כספורטאי ומאמן בענף לקח חלק בעשרות תחרויות רשמיות בחו”ל ביניהן אליפויות אירופה, אליפויות עולם ובמשחקים הפראלימפיים – ריו 2016.

כמה מילים על ההרצאה | מתי שמעתם לאחרונה על הצלחה של אדם כנגד כל הסיכויים?מתי פגשתם אדם, שבילדותו היה בחיסרון מול חבריו, אבל מצא דרכים להיות ביתרון עליהם?כמה פעמים ראיתם אדם שבמקום ליפול לקרשים, השתמש בהם כקביים תומכים ובכל זאת הגיע רחוק יותר? המגבלה ככח, זו המהות של נדב לוי, בן 41, בעל שיתוק מוחין (CP) מלידה.
היום נדב, ספורטאי פראלימפי, בעל הישגים בינלאומיים בענף הבוצ’יה, הישראלי הראשון שהשיג את הקריטריון האולימפי בענף וייצג את ישראל באולימפיאדת ריו והשיג גם את הכרטיס לאולימפיאדת טוקיו 2020.
הרצאה מצחיקה, עוצמתית, מעוררת השראה כח רצון ותקווה…על התמודדות, קשיים, הצלחות והישגים…

ניתן להעביר את ההרצאה ON-LINE דרך אפליקציית ה ZOOM.

קהל יעד

ניתן להתאים את תכני ההרצאה לגילאים צעירים (א'-ו'), נוער (ז'-יב'), בוגרים ואף לקהל עסקי של מנהלים.

הזמנת הרצאות

ניתן להזמין את ההרצאה ולקבל מידע נוסף במייל: nadavlevi@yahoo.com   ובטלפון: 054-7901931 

משך זמן

משך זמן ההרצאה המומלץ: שעה

ערכים מרכזיים

הערכים המרכזיים בהם ההרצאה מתמקדת: נחישות, עצמאות ואומץ.

כלים מרכזיים

הכלים המרכזיים אותם יקבלו המשתתפים בהרצאה: להפוך את הלימון ללימונדה | יצירת חוסן נפשי | פיתוח מנהיגות