סיכום היום השני באליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל הבטיחה היום את ההעפלה לחצי הגמר באליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים המתקיימת במרכז לטניס בישראל – רמת השרון. הנבחרת גברה 1:2 על ברזיל ורשמה את ניצחונה השני באליפות. במשחק המקביל ניצחה יפן, הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות, 0:3 את נבחרת ארה”ב ובכך שתי הנבחרות עם שני ניצחונות ומחר ב-10:00 ייפגשו לקרב על המקום הראשון בבית.

נועם גרשוני עלה למשחק הראשון וניצח 1:6 0:6 את אוגוסטו פרננדס תוך 39 דקות. למשחק השני עלה פטריק בן אוריאל, שנוצח 6:1 6:3 לאחר שעה ו-11 דקות ע”י אימניטו סילבה המדורג 8 בעולם. למשחק הזוגות עלו גרשוני וויינברג מול סילבה ופרננדס וניצחו 1:6 0:6, לאחר 49 דקות, כדי להבטיח את הניצחון 1:2 במפגש.

בין הצופים הרבים שהגיעו לעודד את הנבחרת היתה גם קבוצה של ילדים מתוכנית מיוחדת של טניס בכיסאות גלגלים במרכז לטניס בישראל – עכו. הילדים נפגשו עם נועם גרשוני וקיבלו ממנו השראה וכמה טיפים על המגרש.

בבית המקביל ניצחה בריטניה 1:2 את דרום אפריקה והבטיחה את המקום הראשון בבית והעליה לחצי הגמר. מחר בריטניה תנוח ועל המקום השני וההעפלה לחצי הגמר ייאבקו דרום אפריקה וקנדה.

נבחרת הגברים של ישראל נוצחה ע”י הולנד 3:0 בבית מספר 3. גיא ששון נוצח במשחק היחידים הראשון 6:2 6:0 ע”י רובן ספארגארן, במשחק השני נוצח אדם ברדיצ’בסקי 6:2 6:3 ע”י מייקל שחפרס. במשחק הזוגות נוצחו ששון וברדיצ’בסקי 6:0 6:0 ע”י שחפרס וטום אגברינק. במשחק השני בבית ניצחה ארגנטינה 1:2 את דרום אפריקה ומחר ייאבקו ארגנטינה והולנד על המקום הראשון והעליה לחצי הגמר, ישראל ודרום אפריקה ישחקו ב-15:00 על המקום השלישי בבית.

בבית מספר 1 בגברים ניצחה יפן 0:3 את ארה”ב ופולין ניצחה את אוסטריה 1:2. מחר ישחקו יפן מול אוסטריה ופולין מול ארה”ב כאשר לשלוש נבחרות עדיין יש סיכוי לעלות לחצי הגמר מהמקום הראשון: יפן, אוסטריה ופולין.

בבית מספר 2 ניצחה צרפת 0:3 את סרי לנקה וספרד ניצחה 0:3 את ברזיל, כאשר לשתי המנצחות יש שני ניצחונות משני משחקים. מחר ייפגשו צרפת וספרד בקרב על המקום הראשון והעליה לחצי הגמר.
בבית 4 ניצחה בריטניה את סין 0:3 ובלגיה את דרום קוריאה 1:2, כאשר מחר ייפגשו שתי המנצחות בקרב על המקום הראשון והעליה לחצי הגמר.

בבית 1 בנשים ניצחה הולנד את שוייץ 0:3 ותשחק מחר מול ארה”ב בקרב על ההעפלה לחצי הגמר. בבית 2 ניצחה יפן את ברזיל 0:3 ותפגוש מחר את תאילנד גם כן בקרב על חצי הגמר. בבית 4 ניצחה קולומביה את רוסיה 1:2 ומחר תפגוש דרום אפריקה את רוסיה למשחק חשוב כאשר הכל עוד פתוח בבית.

בנוער בבית 1 ניצחה בריטניה את ארגנטינה 1:2 ואוסטרליה ניצחה 0:3 את קולומביה. מחר ייפגשו ארגנטינה ואוסטרליה וקולומביה ובריטניה, כאשר הבית עדיין פתוח. בבית 2 ניצחה ברזיל את הולנד 1:2 כאשר שתי העולות לחצי הגמר, ברזיל וטורקיה, ייפגשו מחר בקרב על המקום הראשון.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הירשמו לניוזלטר שלנו
כתבות נוספות

רשמים מתערוכת CES

והפעם, רשמים מתערוכת CES  בלאס וגאס. ד”ר אסנת פליס דואר, ראש תחום מדע וטכנולוגיות בוועד הפראלימפי, שבה מהתערוכה עם תובנות רבות והתלהבות גדולה, מהתערוכה בכלל

קרא עוד »

תובנות מכנס ECSS פראג 2019

בכנס למדעי הספורט שהתקיים החודש בפראג, היו בסך הכל שני מושבים שעסקו בספורט פראלימפי, אחד בנושא ספורט חורף ואחד שכלל הרצאות מתחומי דעת שונים. הרצאה

קרא עוד »