משחקי איל"ן רמת גן בליגת האלופות

אז אחרי שהבנו בכתבה הקודמת, איך בנויות הליגות האירופאיות בכדורסל בכסאות גלגלים, נסקור את המשחקים והיריבות של המתחרות הישראליות.

בכתבה זו נסקור את היריבות של איל"ן רמת גן.

כאמור איל"ן רמת גן תשחק ב CHAMPIONS LEAGUE כאשר שלב הבתים יתקיים בארץ במועדון ספיבק איל"ן רמת גן.

לו"ז המשחקים של איל"ן רמת גן:

ביום שישי 1.2 בשעה 11:15 מול הקבוצה הטורקית Beşiktaş JK TSBT ובשעה 18:00 מול הקבוצה הצרפתית CS Meaux BF

ביום שבת 2.2 בשעה 11:15 מול הקבוצה האיטלקית  Deco Amicacci Giulianova ובשעה 18:00 מול הקבוצה הספרדית BSR ACE Gran Canaria

הקבוצה הטורקית Beşiktaş JK TSBT היא הקבוצה החזקה בבית, והיא מובילה את הליגה הטורקית שנחשבת לאחת מהליגות הטובות באירופה  (טורקיה זכתה באליפות אירופה לפני שנתיים)

על קבוצת CS Meaux BF  ועל הליגה הצרפתית קיבלנו מידע משחקנה לשעבר אלון – דור און:

"הליגה הצרפתית היא ליגה מקצוענית חזקה שמתפתחת עוד ועוד בכל שנה. בליגה התנהל קרב משולש בין לה-קאנט, הייר וקבוצתי לשעבר מו (Meaux) כאשר התארים התחלקו באופן שווה בין הקבוצות. השנה מו עוברת עונה קשה והיא ללא זרים חזקים. קבוצות אחרות כגון לה-פויי (Le-Puy) הן כוח עולה בליגה והעונה מחליפה את מו בצמרת.  על הנייר, מו היא הקבוצה החלשה ביותר שמגיעה לשחק בישראל בבית שמארחת איל"ן רמת גן, בהזדמנות זו ארצה לאחל הצלחה לרמת-גן על הפרקט והצלחה בארגון האירוע הספורטיבי הנכבד הזה".

על קבוצת Deco Amicacci Giulianova והליגה האיטלקית, קיבלנו מידע מדניאל נגווין ששיחק לפני שנה באיטליה. בליגת העל האיטלקית משחקות 8 קבוצות, מדובר בליגה מקצוענית המשלבת זרים. קבוצת Deco Amicacci Giulianova נחשבת לקבוצה חזקה עם כמה קלעים לא רעים ויכולת כניסה טובה לאזור הצבע.

בשורות קבוצה זו משחק שחקן איראני שלא יגיע לישראל.

על קבוצת BSR ACE Gran Canaria והליגה הספרדית קיבלנו מידע מעוזר מאמן נבחרת ספרד ד"ר חבייר פרז שהגיע לארץ להעביר השתלמות . בספרד יש 3 ליגות, כאשר בחלק מהקבוצות השחקנים מקבלים משכורת לפי החלטת הקבוצות. שחקני הנבחרת מקבלים מלגה. הקבוצה הספרדית כרגע ממוקמת במקום החמישי בליגת העל מתוך 10 קבוצות, יש להם 6 שחקנים זרים והם עסוקים כרגע בניסיון להגיע למקום הרביעי על מנת להבטיח את מקומם בפיינל פור.

 

 

 

שתפו
הירשמו לניוזלטר שלנו
כתבות נוספות