הוועד הפראלימפי האירופי אישר חברותם של אלי בירנבאום ורון בולוטין כחברים בוועדות הספורט והממשל

לבקשת הוועד הפראלימפי הישראלי, אנו מפרסמים באתר ההתאחדות את הידיעה הבאה:
מועצת המנהלים של הוועד הפראלימפי האירופי אישר בסוף השבוע את חברותם של אלי בירנבאום כחבר בוועדת הממשל והתקנון ואת ד"ר רון בולוטין כחבר בוועדת הספורט של התנועה הפראלימפית באירופה.

מדובר בהחלטה בעלת משמעות אסטרטגית משמעותית לוועד הפראלימפי הישראלי.

תהליך בחירתם של שני האישים מישראל הינו תהליך המדגיש את ההתלהבות והמחויבות הרבה הקיימת בתנועה הפראלימפית באירופה.

ריימון בלונדל, מנכ"ל הוועד הפראלימפי האירופי ציין לאחר ההחלטה: "אני בטוחים, כי בעזרת חברינו הנציגים החדשים ממדינת ישראל נוכל בחודשים הקרובים להתקדם ביישום מוצלח של התוכנית האסטרטגית אשר היתווה הוועד המנהל של הוועד הפראלימפי האירופי".

אדם
אלי בירנבאום – יו"ר הוועד הפראלימפי הישראלי

 

אלי בירנבאום, יו"ר הוועד הפראלימפי הישראלי אמר לאחר קבלת ההודעה על היבחרותו לוועדת הממשל והתקנון: "אנו מחזקים את הקשר עם הוועד הפראלימפי האירופי. לאור בחירתי כחבר בוועדת הממשל והתקנון, אני אשאף לכך שהוועד הפראלימפי האירופי ייבחר בנציגינו כמשקיפים בהנהלת הוועד  הפראלימפי האירופי והבינלאומי. חברותינו בוועדות תחזק את מעמד הספורטאים הפראלימפיים הישראליים בזירות הבינלאומיות".

אדם
ד"ר רון בולוטין – מנהל מקצועי, הוועד הפראלימפי הישראלי

ד"ר רון בולוטין, המנהל המקצועי של הוועד הפראלימפי הישראלי אמר לאחר היבחרו לוועדת הספורט של הארגון האירופי: "הוועד הפראלימפי האירופאי החל בתהליך תכנון אסטרטגי לקידום וחיזוק הספורט הפראלימפי האירופאי ושיתוף הפעולה בין הוועדים הפראלימפים האירופאים כחלק מהתהליך האסטרטגי הוחלט בישיבת הנהלת הוועד להקים 5 צוותי משימה. אלי בירנבאום יו"ר הוועד הפראלימפי התמנה כחבר בצוות המשימה בנושא המבנה הארגוני והתקנון של הוועד האירופאי וד"ר רון בולוטין, המנהל המקצועי נבחר כחבר בצוות שיעסוק בנושא הספורט צוותי המשימה צפויים להתחיל בעבודתם בחודש הקרוב".

שתפו
הירשמו לניוזלטר שלנו
כתבות נוספות