ביקור באליפות בכיסאות גלגלים

היום הגיעה לאליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים, קבוצה של ילדים מתכנית של טניס בכיסאות גלגלים, במרכז לטניס בישראל – עכו. בקבוצה ילדים מגיל 8 ועד גיל 21 כאשר משחקים יחד יהודים, מוסלמים, נוצרים ודרוזים. הם מגיעים פעם בשבוע בהסעות מיוחדות לאימון בן שלוש שעות ובו הם לומדים טכניקה, להניע את כיסאות הגלגלים, חבטות, חוקים ועוד.

התכנית יצאה לפועל בתחילת השנה הודות ל-BNP PARIBAS שתמכה בתכנית, בשותפות עם הבית הצפוני של עמותת “בית הגלגלים”, בבוסתן הגליל, להעצמה, קידום ושילוב של ילדים, נוער ובוגרים צעירים עם מוגבלות פיזית. בתכנית משתתפים גם מתנדבים רבים מישיבת ההסדר בעכו ומתכניות קדם צבאיות, שמגיעים בכל אימון לעזור לילדים. את הילדים מאמנת אתי לוי הוותיקה, שגידלה שחקנים רבים בטניס הישראלי ועברה הכשרה נוספת באיל”ן – מרכז ספורט לנכים בר”ג ע”ש ספיבק.

בזכות בתכנית ישנה אינטראקציה בין הילדים לילדי המרכז האחרים שמשחקים טניס, והתכנית היא הזדמנות יוצאת דופן לילדים עם מוגבלות להשתתף בפעילות ספורטיבית בעזרתה הם מתקדמים מוטורית וחברתית.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הירשמו לניוזלטר שלנו
כתבות נוספות

מלכת הבריכה פורשת

ענבל פיזרו, השחיינית הפראלימפית הבכירה ממועדון איל”ן חיפה, הודיעה על פרישה. שר התרבות והספורט: “ענבל היא סמל למצויינות ומודל לחיקוי עבור רבים.” כשהיא נרגשת מאוד, מלווה במנכ”ל הוועד הפראלימפי ניסים סספורטס, המנהל המקצועי ד’ר רון בולוטין, מתאמת היחידה לספורט הישגי יעל לנדר, מאמנה

קרא עוד »