צרו קשר
בואו להיות חלק מהמשפחה הפראלימפית

החסות בספורט היא כיום גורם מרכזי  במערך השיווק של המותגים החזקים בעולם. כמו בכל העולם גם את הספורטאים הפראלימפים עוטפים באהבה כמה מהחברות והארגונים המובילים במשק, שחרטו על דגלם חיבור לערכים שהספורטאים שלנו מייצגים כמו : מצוינות, נחישות , ווינריות , התמדה, והתגברות על מכשולים.

הספורטאים הפראלימפים מהווים מודל לחיקוי ובעיקר השראה לחברות התומכות ועובדיהם, הנהנים משילוב של עסקים למען הקהילה עם שיווק מוכוון ערכים לקהילה הענקית הזאת.

פרטים נוספים: 03-6493132 , office@isad.org.il 

או: אלון בן דויד – מנהל פיתוח המשאבים והשיווק | 073-7282295, 052-3716983 , alon@tmis.co.il

שותפים
לוגו סמסונג
לוגו משרד התרבות והספורט
לוגו אתנה
לוגו טוטו
לוגו Manage2u
לוגו איסתא
המועצה להסדר הימורים בספורט

המועצה להסדר ההימורים בספורט היא גוף סטוטוטרי המופקד בחוק על ניהול הימורי הספורט בישראל.

הכנסות המועצה מוקדשות לקידום הספורט בארץ.

המועצה מהווה שותף פעיל לקידום הספורט הפראלימפי ע"י העמדת תקציבים להתאחדות ולקבוצות וכן תקציבים לבניית מתקנים ולרכישת ציוד.

משחק כדורסל עם טוטו ברקע
משרד התרבות והספורט
משרד התרבות והספורט

משרד התרבות והספורט תומך, מלווה ומסייע לספורט הפראלימפי בישראל, ולספורטאיו המייצגים את מדינת ישראל בתחרויות בינלאומיות, ובשיאן המשחקים הפראלימפים, זאת מתוך הבנה והכרה, כי ספורטאים אלו מייצגים את ניצחון הרוח על הגוף.

בזכות התמיכה הגדלה של המשרד ושיתוף הפעולה הפורה, מצליחים הספורטאים הפראלימפים לממש את יכולותיהם ולהגיע להישגים מרשימים.

שיתוף פעולה זה בולט גם בהפעלתו של פרויקט "פרחי ספורט", אשר מאתר ומטפח ספורטאים נכים צעירים.

המשיכו לייצג את מדינת ישראל בנחישות, בכבוד ובכישרון רב, והמשיכו להוכיח, כי עבורכם השמיים הם הגבול.

משרד התרבות והספורט2
סמסונג אלקטרוניקס ישראל
סמסונג

סמסונג אלקטרוניקס ישראל רואה חשיבות עליונה בקידום הספורט הפראלימפי בישראל וגאה ללוות את משלחת הספורטאים האולימפים והפראלימפי למשחקים בטוקיו.

שיתוף הפעולה בין סמסונג לבין הוועד הפראלימפי אף הוליד תכנית מנטורים ראשונה מסוגה המתקיימת בכיתות החכמות של סמסונג במספר בתי חולים, עבור ילדים השוהים באשפוז, באופן תדיר אחת למספר שבועות. בתכנית מתקיימות סדנאות יצירה לילדים המאושפזים בהשתתפות ספורטאים פראלימפים, ועד כה התוצאות לא פחות ממרגשות ומעצימות.

הפרוייקט, יוזמת סמסונג ישראל, הינו שלב נוסף בעשייה הקהילתית של החברה בבתי החולים במיוחד עבור הילדים. סמסונג השיקה לפני למעלה משנה 3 כיתות דיגיטליות לרווחת הילדים השוהים בבתי החולים לתקופות ארוכות.

סמסונג אלקטרוניקס מעניקה לעולם השראה ומעצבת את העתיד ברעיונות ובטכנולוגיות מהפכניים. החברה מגדירה מחדש את עולמות הטלוויזיות, הסמארטפונים, המכשור הלביש, הטאבלטים, המצלמות, המדפסות, הציוד הרפואי, מערכות תקשורת, פתרונות LED ומוליכים למחצה.

סמסונג 2
הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון
אריסון

הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון הייתה המאמצת הראשונה של ספורט הנכים והיא מלווה את הספורטאים עוד טרם אולימפיאדת אתונה. הקרן, שהוקמה על-ידי אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון, נוסדה במטרה להעניק לקהילה תוך הקשבה לצרכיה והיא פועלת במספר תחומים מרכזיים בישראל: בריאות, חינוך, ילדים ונוער, תרבות, אמנות וספורט, אוכלוסיות מועטות הזדמנויות ונכויות.

במסגרת חזון עשיית הטוב, רואה הקרן בערך הנתינה זכות ואחריות גדולה, ותפיסת העולם בה מושתתת על שלושה ערכים יהודיים: צדקה, חסד ותיקון עולם.

הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון, אחת מהקרנות הפרטיות המובילות בישראל, משקיעה ותומכת מדי שנה בעמותות וארגונים חברתיים בתחומים שונים ובפרויקטים מגוונים.

איסתא ספורט

איסתא ספורט היא חברת תיירות הספורט המובילה בישראל, ומציעה חבילות תיירות, המותאמות לרצונו האישי של הלקוח, למיטב אירועי הספורט בעולם.

איסתא ספורט היא הנציגה הרשמית של הוועד האולימפי לאולימפיאדת ריו 2016, כמו גם זו הבלעדית של מועדון הכדורגל של ברצלונה בארץ מזה 9 שנים. במקביל, מציעה החברה חבילות עם כרטיסים לליגות הכדורגל הספרדית והאנגלית, ליגת ה , NBA אירועי מרתון מובילים בעולם, רוכבי אופניים ועוד.

צוות מקצועי ומיומן יעשה כל שניתן כדי להבטיח חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת עבור אוהבי הספורט בארץ.

אתנה
אתנה

אתנה יוצרת הזדמנויות לילדות, נערות ונשים בספורט, באמצעות תכניות ייעודיות במגוון ענפי ספורט, גופי ספורט, פרויקטים במועדוני ספורט, תכניות בשיתוף רשויות מקומיות ברחבי הארץ ותכניות לקידום מנהיגות נשים בספורט.

פעילות אתנה מקיפה ילדות, נערות ונשים בכל הגילאים, באירועי ספורט העממיים ובספורט התחרותי. אתנה פועלת לחשיפה, לשימור ולקידום ילדות, נערות ונשים בענפי הספורט השונים, החל מילדות צעירות בבתי הספר היסודיים וכלה בתמיכה בספורטאיות על סף כניסה לסגל האולימפי.

אתנה מקדמת שיח מעולמות התוכן של נשים בספורט והעלאתו לסדר היום באמצעות כנסים, פורומים ומפגשים. עוד מספקת אתנה מגוון רחב של כלי העשרה באמצעות פרויקטים כמו 'אתנה פלוס ו'שגרירות אתנה'.

כל אלה ורבים נוספים, מסייעים להרחבת ולהעמקת הפעילות הספורטיבית של ילדות, נערות ונשים בכל הרמות, לביסוס ולהתמקצעות שדרת הניהול הנשי בספורט ולהישגים מרשימים בזירה התחרותית.

תכניות אתנה הינן מחולל המקדם חשיבה כי העיסוק בספורט הוא דרך חיים, הוא גשר בין עולמות תרבותיים והוא כלי חברתי וחינוכי רב עוצמה שצריך להיות נגיש לכל ילדה, נערה ואישה באשר היא.