סיכום היום הרביעי באליפות העולם

צילום: בני משי

הישג ענק לנבחרת הקוואד של ישראל, שעלתה לגמר אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים, לאחר ניצחון 1:2 בחצי הגמר על דרום אפריקה. מחר ב-10:00 במרכז לטניס בישראל – רמת השרון תפגוש ישראל את נבחרת יפן, שגברה 1:2 על בריטניה בחצי הגמר המקביל. דרום אפריקה ובריטניה ייאבקו על מדליית הארד.

היה זה הניצחון הרביעי ברציפות של הנבחרת מתחילת האליפות, כל המפגשים בתוצאה הזהה 1:2, והיא כרגע במאזן מושלם מתחילת האליפות. זהו הגמר השלישי ברציפות של הנבחרת באליפויות העולם, לאחר שבשנתיים האחרונות היא נוצחה ע”י אוסטרליה ובריטניה.

בטורניר הנוער העפילו לגמר אוסטרליה (שגברה 0:3 על טורקיה) ובריטניה (שגברה 1:2 על ברזיל).

נבחרת הגברים של ישראל נוצחה 2:0 ע”י סרי לנקה במשחקי הדירוג. אדם ברדיצ’בסקי נוצח 6:3, 3:6, 6:3 ע”י גאמיני דיסאנאייקה וגיא ששון נוצח 7:5 6:4 ע”י סורש ראנאווירה.

בנשים העפילו לגמר הולנד, שגברה 0:2 על דרום אפריקה, ויפן שניצחה 1:2 את בריטניה.

תוצאות נוספות מהיום:
משחקי הדירוג בגברים: דרום קוריאה – אוסטריה 1:2, ברזיל – דרום אפריקה 0:2, סין – פולין 0:2, בלגיה – ארה”ב 0:2, הולנד – ספרד 0:2.

משחקי הדירוג בנשים: רוסיה – שוייץ 1:2, סין – תאילנד 0:3, ארה”ב – קולומביה 0:3, צרפת – ברזיל 1:2.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הירשמו לניוזלטר שלנו
כתבות נוספות

רשמים מתערוכת CES

והפעם, רשמים מתערוכת CES  בלאס וגאס. ד”ר אסנת פליס דואר, ראש תחום מדע וטכנולוגיות בוועד הפראלימפי, שבה מהתערוכה עם תובנות רבות והתלהבות גדולה, מהתערוכה בכלל

קרא עוד »

תובנות מכנס ECSS פראג 2019

בכנס למדעי הספורט שהתקיים החודש בפראג, היו בסך הכל שני מושבים שעסקו בספורט פראלימפי, אחד בנושא ספורט חורף ואחד שכלל הרצאות מתחומי דעת שונים. הרצאה

קרא עוד »