|  JoinUs

לוח זמנים - המשחקים הפראלימפים - ספורטאים ישראליים


לו"ז תחרויות - ספורטאים ישראליים במשחקים הפראלימפים - ריו 2016 

תחרויות יום חמישי 8.9

9:30    | שחייה - יואב ולינסקי - 100 מטר גב - מוקדמות

10:48  | שחייה - ורוניקה ג'רנקו - 100 מטר חופשי - מוקדמות

11:43 | שחייה - ענבל פיזרו - 200 מטר חופשי - מוקדמות

13:00 | טניס שולחן - חגית בריל - שלב הבתים

14:30 | כדורשער - ישראל נגד יפן - שלב הבתים

16:40 | טניס שולחן - שי סאידה - שלב הבתים

מ19:00 גמרים שחייה

תחרויות יום שישי 9.9


8:30 | מורן סמואל - חתירה - מוקדמות. 14:30 שעון ישראל

9:36 | איאד שלבי - 100 מטר גב - מוקדמות. 15:36 שעון ישראל

9:51 | אראל הלוי - 50 מטר חופשי - מוקדמות. 15:51 שעון ישראל

10:10 | ראובן מגאנגי ויוליה צרנוי - חתירה זוגי - מוקדמות. 16:10 שעון ישראל

11:34 | שליחים מעורב שחייה - מוקדמות. 17:34 שעון ישראל

11:40 | דני בוברוב - טניס שולחן - מוקדמות. 17:40 שעון ישראל

13:00 | קרולין טביב - טניס שולחן מוקדמות. 19:00 שעון ישראל

13:30 הערכה | שרגא וינברג - טניס - סיבוב ראשון. 19:30 שעון ישראל

15:30 הערכה | אדם ברדיצבסקי - טניס סיבוב ראשון. 21:30 שעון ישראל

16:30 הערכה | איתי ארנליב - טניס - סיבוב ראשון. 22:30 שעון ישראל

17:20 | שי סיאדה - טניס שולחן - מוקדמות. 23:20 שעון ישראל

18:40 | חגית בריל - טניס שולחן - מוקדמות. 24:40 שעון ישראל

18:40 | דני בוברוב - טניס שולחן מוקדמות. 24:40 שעון ישראל

20:40 | קרולין טביב - טניס שולחן - מוקדמות. 2:40 שעון ישראל.

גמרים של שחייה משעה 19:00 - 1:00 שעון ישראל

לוז ליום שבת 10.9

שעה 8:30 | מורן סמואל - חתירה - קרב על עליה לגמר ( 14:30 שעון ישראל)

שעה 10:10 | יוליה צרנוי וראובן מגאנגי - חתירה זוגי - קרב על עליה לגמר ( שעה 16:10 שעון ישראל)

10:30 | ורוניקה גירנקו - שחייה - מוקדמות - 50 מטר גב (16:30 שעון ישראל)

16:00 | שרגא וינברג ואיתי ארנליב - טניס זוגות - רבע גמר ( 22:00 שעון ישראל)

18:45 | כדור שער - ישראל מול אלג'יריה (0:45 שעון ישראל)

בנוסף יתקיים גם רבע הגמר בטניס שולחן של קרולין טביב, עדכון שעה בהמשך

לוז ליום ראשון 11.9
9:10 | יוליה צ׳רנוי וראובן מגאנגי - חתירה זוגי - מקצה דירוג מקומות 7-12 ( 15:10 זמן ישראל)

9:50 | מורן סמואל - חתירה - גמר
שידור ישיר בערוץ 1 ( השידור יתחיל ב 15:45 שעון ישראל)

10:04 | יוליה גורדיצוק - שחייה מוקדמות - 200 מטר מעורב אישי ( 16:04 שעון ישראל)

11:27 | ענבל פיזרו - שחייה מוקדמות - 100 מטר חזה ( 17:27 שעון ישראל)

11:39 | איציק ממיסטלוב - שחייה מוקדמות 200 מטר חופשי - ( 17:39 שעון ישראל )

11:48 | איאד שלבי - שחייה מוקדמות - 200 מטר חופשי ( 17:48 )

20:00 | איתי ארנליב ושרגא וינברג - טניס זוגות - חצי גמר ( 2:00 שעון ישראל)

גמרים שחייה - החל מהשעה 19:00, נעדכן בהמשך ( 1:00 שעון ישראל)

לוח זמנים יום שני 12.9

9:30 | דורון שזירי - קליעה 50 מטר 3 מצבים - מוקדמות ( 15:30 שעון ישראל)

10:15 | כדור שער - ישראל מול ברזיל, שלב הבתים ( 16:10 שעון ישראל)

11:15 | יוליה גורדיצוק - 100 מטר חופשי - מוקדמות (17:15 שעון ישראל)

11:18 | יואב וילנסקי - 200 מטר מעורב אישי - מוקדמות ( 17:18 שעון ישראל)

12:05 | ענבל פיזרו - 50 מטר חופשי - מוקדמות ( 18:05 שעון ישראל)

13:05 | שייט- שיוט ראשון סונאר וסקאד (19:00 שעון ישראל)

בהמשך היום שיוט נוסף וגמרים


יום חמישי - 15.9

9:16 | פסקל ברקוביץ - גמר קיאקים ( 15:16 שעון ישראל)
שידור ישיר בערוץ 1 ( משעה 15:00)

9:35 | קובי לאון - גמר מירוץ אופני יד - כביש ( 15:35 שעון ישראל)

9:47 | יואב ולינסקי - 100 מטר חזה - מוקדמות ( 15:47 שעון ישראל)

10:33 | ענבל פיזרו - 200 מטר אישי - מוקדמות ( 16:33 שעון ישראל)

11:06 | איאד שלבי - 50 מטר חזה - מוקדמות ( 17:06 שעון ישראל)

משעה 13:00 | שיוטים 7-8 לסונאר ולסקאד ( 19:00 שעון ישראל)

גמרים של שחייה, בהמשך היום